Wakacje z partnerem czy z przyjaciółką?

Wakacje z partnerem czy z kumpelą?
Gdy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego typu urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W związku z tym z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga połowa lub Twoi wariaccy i dowcipni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć atuty oraz niedociągnięcia.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z kumpelą – walory
Jeżeli wczasy są na plaży, na kempingu bądź też pokrewnych okolicznościach – dużo osób kategorycznie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi mogą przeżyć niesamowite przygody. Jest tak dużo ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a perfekcyjne jest to, że macie takie same zamiłowania jakimkolwiek zagadnieniem. To też całe mnóstwo imponującego czasu na rozmowę podczas podróży. Możecie wymieniać się wskazówkami oraz sztuczkami – w końcu przyjaciele są bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, znacznie więcej swobody i o wiele bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – atuty
Oczywistych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi oczywiście nie należy z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Niemniej jednak w pewnych momentach niedociągnięcia takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco wyraziste np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, zadbać o do perfekcji gładką skórę, czy perfekcyjnie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. Finalnie jednak przyjaciółka nie zapewni Tobie tych gorących nocy i romantycznych momentów. Musisz sama w związku z tym zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.